Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Марганці завершився курс творчих майстерень «Дивосвіт» для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти м. Марганця впродовж травня-червня 2016 р. проводив для дітей з числа ВПО курс творчих майстерень «Дивосвіт». Викладачами стали: Кириленко Олег Владиславович - керівник гуртка «Гончарик» міського  Центру  науково - технічної  творчості та Лазданова Ірина Юріївна – керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» місцевого Центру-комплексу позашкільної роботи

Впродовж курсу, діти навчилися  основним прийомам виготовлення та оздоблення виробів гончарного мистецтва (ручного ліплення та роботи на гончарному крузі); ознайомилися  з історією створення іграшок та родинних оберегів, опанували прийоми моделювання ляльок-мотанок і предметів ужитковості. Те, наскільки активно підлітки долучилися до роботи, зайвий раз показує їхню готовність до творчих експериментів. Локальний координатор Морозова Мар'яна висловлює з цього приводу сподівання, що старання не пройдуть даремно, і в учнів з'являться стійкі мотиваційні стимули для подальших занять творчістю та до участі в роботі майстерень у наступному навчальному році.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.