Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Сєвєродонецьку завершився перший етап «Освітнього компасу» для учнів з тимчасово окупованих територій

Повернутися назад

У лютому 2018 р. Сєвєродонецький Локальний Центр громадянської освіти продовжив практику роботи зі старшокласниками з тимчасово непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей у межах проекту «Освітній компас» – складової Програми «Інтеграція через діалог»

Впродовж понад 10 днів учні, котрі вирішили здобувати вищу освіту в українських ВНЗ, мали можливість отримати необхідну інформацію, відчути супровід, реальну турботу і допомогу у вирішенні побутових проблем. За словами Локального координатора Кравченко Галини Анатоліївни, для учасників були доступними: безкоштовне житло, харчування, експрес-підготовка до складання ЗНО, а також консультації професійного психолога, у випадку такої необхідності. Додамо, що, з огляду на минулорічний досвід, наші колеги присвятили значну увагу практичним порадам щодо якісної підготовки до іспитів. Останні виявилися корисними і доречними як для самих учасників, так і для їхніх батьків. 

Під час зустрічей з викладачами ВНЗ, які працюють у м. Сєвєродонецьку, учні зуміли дізнатися детальну інформацію про умови вступу в межах програми «Донбас –Україна», а також перспективи навчання. Бонусом для присутніх стала лекція заступниці начальника обласного відділу ДРАЦС, котра надала їм конкретні поради з питань отримання документів, що підтверджують особу, порядку оформлення шлюбу, встановлення факту народження і смерті, які мали місце на непідконтрольних територіях, а також інших важливих юридичних нюансів, з якими особливо часто доводиться зіштовхуватися жителям окупованих територій. 

Як стверджують представники осередку, останні два тижні були сповнені для учасників цілодобовою підготовкою, виконанням великої кількості контрольних робіт, часто – безсонними ночами, переживаннями і сподіваннями. Втім, саме така важка праця здатна гарантувати випускникам успішне проходження ЗНО та інших випробувань. А затишна атмосфера і висока самовіддача наших колег з Луганщини дозволила підліткам відчути себе по-справжньому потрібними рідній країні

Зрештою, ці заняття – лише перший етап роботи «Освітнього компасу», який діятиме цього семестру також у м. Бахмуті та м. Костянтинівці Донецької області. Тож ми бажаємо представникам і вихованцям всіх названих Локальних Центрів громадянської освіти наснаги у здійсненні такої непростої, але, безумовно, важливої спільної роботи.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.