Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Сєвєродонецьку успішно завершив свою роботу Освітньо-консультативний центр «Освітній компас» (ФОТО)

Повернутися назад

Буквально цього тижня завершився другий етап роботи Освітньо-консультативного центру «Освітній компас», який функціонував протягом травня-червня 2017 р. на базі Сєвєродонецького Локального Центру громадянської освіти. Учні-екстерни, які приїхали з тимчасово окупованих територій України, виконували підсумкові контрольні роботи з навчальних предметів за курс 11 класу. Щільний графік контрольних робіт поєднувався з необхідністю складання з 23 травня ще й самого ЗНО. Напружені дні, безсонні ночі, хвилювання, знайоме кожному випускнику, – все це діти відчули на собі. А вже 8 червня їх чекав останній іспит, повернення додому та очікування доленосних результатів. 

Завдяки Програмі освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», учні отримали можливість вирішити важливу побутову проблему – проживання під час виконання контрольних робіт та ЗНО. По-домашньому затишний хостел «Околиця», де оселилися наші учні, став дійсно домівкою, а співробітники закладу намагалися всіляко допомагати школярам, розуміючи важливість моменту. 

Та найголовніше, що відчули підлітки – це те, що вони дійсно вдома, що ними опікуються, за них хвилюються і їх підтримують. Діти були вражені гостинністю земляків, луганчан-переселенців, господарів кафе «У Давида», куди їх запросили на дружню вечерю. Спільні спогади про рідне місто, тепла розмова, смаколики, фото на згадку – все це створило атмосферу справжньої сім'ї за спільним столом...

За словами Локального координатора Кравченко Галини Анатоліївни, запам'яталася гостям і зустріч з родиною місцевої учениці та пригощення, які приготувала мама Ані

Відвідування місцевої святині – монастиря, благословення настоятеля храму, наповнювали душу теплом та вірою в те, що всі мрії обов'язково здійсняться, і на нашу багатостраждальну землю прийде такий бажаний і довгоочікуваний мир і спокій. 

Як додали наші колеги, учні та їхні батьки висловили щиру вдячність усьому колективу проекту «Інтеграція через діалог» за надану допомогу, увагу, взаєморозуміння і підтримку. 

Ми ж, у свою чергу, щиро сподіваємося на якомога вищі результати наших юних вихованців і реалізацію ними всіх найзаповітніших мрій у дорослому житті, на поріг якого вони ступили цьогоріч.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.