Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Сєвєродонецьку відбулися курси для школярів, присвячені правам людини (ФОТО)

Повернутися назад

Для побудови по-справжньому демократичного суспільства, дуже важливим стає розуміння глибинних принципів, на яких останнє засноване. Один із них – права людини та їхнє дотримання. З огляду на це, представники Локального Центру громадянської освіти у м. Сєвєродонецьку вирішили приділити пильну увагу вихованню молоді в руслі поваги до подібних демократичних засад. Прикладом цього стало проведення курсів з прав людини для учнів місцевої СЗОШ № 1.

В період з 9 по 23 листопада 2016 р. підлітки опанували блок знань про права людини та їхнє значення у житті кожного. Локальний координатор Кравченко Галина Анатоліївна розповідала учасникам про історію виникнення прав та їхні різновиди. Велика увага також приділялася поняттю обов'язків у житті громадянина і проблемам взаємоповаги у колективі.

Як і було заплановано, заняття активно повпливали на формування громадянської компетентності школярів. Стала помітною активніша участь дітей у розбудові таких взаємовідносин у власному колективі, які би базувалися на взаємній повазі до прав учасників. А цей факт – особливо показовий, адже доводить, що курси вплинули на поступове виховання правосвідомості і правової культури підлітків навіть на побутовому рівні. 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.