Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Сєвєродонецьку відбулися лекції для школярів, приурочені до Дня безпечного Інтернету (ФОТО)

Повернутися назад

Світ сучасної людини неможливо уявити без Інтернету. Це і джерело знань, і спілкування, і дозвілля та розваги. Визнаючи величезну роль Інтернету, необхідно пам'ятати і про потенційну небезпеку, з якою може зустрітись людина у «всесвітній павутині». Саме ці питання активно обговорюються у Всесвітній День безпеки в Інтернеті, який проводиться щорічно в другий вівторок лютого.

Учасники нашого проекту, учні шкіл № 1, № 5 і № 18 м. Сєвєродонецька Луганської області долучилися до проведення Дня безпечного Інтернету, який цього року проходив під гаслом «Будь зміною: об'єднаймося для кращого Інтернету».

Під керівництвом координатора місцевого Локального Центру громадянської освіти Кравченко Галини Анатоліївни, підлітки знайомилися зі сторінками посібника з прав людини для Інтернет-користувачів, розглядали питання, пов’язані з реалізацією та дотриманням прав людини у онлайн-просторі, а також формулювали власні правила поведінки в Інтернеті. Учасники курсу виходили з позиції, що Інтернет – це місце загального користування. Значну увагу було приділено розгляду питання кібербулінгу. Учасники зустрічей з'ясовували форми цього явища і шляхи протидії йому.

Перегляд відеороликів, наданий інформаційний блок, обмін власним досвідом, поради безпечного Інтернету викликали щиру зацікавленість учнів.

В результаті обговорення, учасники дійшли висновку, що взаємна повага, дотримання моральних і правових норм, протидія мові ненависті в Інтернет-просторі є запорукою безпеки в Мережі, і безпосередньо від кожного з нас залежить, який Інтернет ми створюємо щодня. Тому, своєю власною ввічливістю, стриманістю та доброзичливістю ми можемо і повинні зробити його кращим!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.