Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У м. Сєвєродонецьку відбулися учнівські акції, приурочені до Міжнародного дня боротьби з расизмом (ФОТО)

Повернутися назад

21 березня відзначається Міжнародний день боротьби з расизмом. Учасники Локального Центру громадянської освіти у м. Сєвєродонецьку Луганської області, учні місцевої СЗШ № 1, з готовністю приєдналися до відзначення цієї події. Окрім розгляду та пізнішого обговорення дражливої теми дискримінації, діти-переселенці ініціювали різноманітні акції зі своїми шкільними товаришами.

Так, 21 березня 2017 р. школярі проводили опитування земляків на вулицях районного центру. Підлітки задавали перехожим ключові питання: «Що Ви знаєте про расизм?», «Яке Ваше ставлення до проявів расизму?», «Як можна боротися з цим проявом дискримінації?» тощо.

На добру згадку та зі сподіваннями на краще, перехожим, у яких брали інтерв'ю, дарували паперові долоньки зі світлими побажаннями. Всі учасники заходу помітно перейнялися важливістю теми, отримали задоволення від спільної, суспільно важливої справи, а також відзначили подібність проблем ВПО з охоплених війною територій Сходу України, із тими труднощами, з якими зіштовхуються представники інших рас і націй.

Як наслідок, діти прийшли до висновку, що лише вироблення максимально толерантного ставлення до приїжджих серед корінного населення, де увага звертатиметься не на походження людини, а на її особисті якості, і буде спроможне по-справжньому наблизити нашу державу і її громадян до європейських ідеалів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.