Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Маріупольському міському ліцеї відбулася урочиста презентація арт-проекту «Те, про що важко сказати...» (ВІДЕО)

Повернутися назад

19 вересня 2017 р. вихованцям та педагогам Маріупольського міського ліцею координатором Бахмутського Локального Центру громадянської освіти Сутковим Володимиром Лукичем була представлена фотовиставка «Те, про що важко сказати...».

Авторами арт-проекту ще у серпні 2016 р. стали представники Молодіжної команди Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». На світлинах підлітки продемонстрували ті стереотипи і проблеми, з якими зіштовхуються вимушені переселенці з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Особливістю знімків є використання дзеркал, у яких чітко відображаються хибні уявлення нашого суспільства про людей, який зачепила війна.

Наш колега запропонував всім охочим висловити свої припущення щодо ідей, котрі лягли в основу кожного сюжету. Характерно, що чимало школярів сприймали зображені події надто буквально, таким чином лише підкреслюючи існування проблеми стереотипізації переселенців українським соціумом. Окремо варто відзначити, що для більшості дітей і дорослих проект виявився справжнім відкриттям, адже вперше за понад рік мандрів дана фотовиставка дісталася до м. Маріуполя. Про затребуваність подібних соціальних проектів свідчить вже той факт, що на прем'єру завітали представники одразу трьох місцевих ЗМІ. Відеосюжет одного із них – «Маріупольської Служби Новин» – ми й пропонуємо до вашої уваги:

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.