Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У школі № 212 м. Києва відбувся майстер-клас для дітей, що постраждали від війни (ФОТО)

Повернутися назад

15 вересня 2016 р., на базі столичної школи I-III № 212, Шумяковою Надією Василівною, Локальним координатором, методистом районного науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, було проведено майстер-клас на тему «Я у громадянському суспільстві».

До участі у заході були залучені учні 9-11 класів (переселенці з території Донбасу, де відбуваються військові дії, та анексованого Криму, а також діти учасників АТО) на чолі з вчителем цього закладу Ліщинською Олесею Сергіївною. У ході спільної роботи, педагог спільно зі старшокласниками засвідчила потребу кожної свідомої людини у дотриманні її прав та поваги до людської гідності, першорядності відстоювання загальнонаціональних інтересів заради досягнення спільної мети як громадян-патріотів нашої країни. Під час спілкування, школярі навели приклади свого бачення  взяття на себе відповідальності щодо розбудови України як суверенної, незалежної, демократичної, правової, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом для себе як громадян вони визначили ціннісне ставлення до кожної людини як особистості.

Учні прийшли до висновку, що громадянське суспільство є основою розвитку держави, яку треба розглядати як запоруку власного особистісного розвитку. І спирається воно на ідеї верховенства права, гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, здорового способу життя та готовності до змін.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.