Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У столиці підійшли до фіналу психологічні тренінги для дітей з цільових груп проекту, присвячені особистісному розвитку (ФОТО)

Повернутися назад

Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 2 провів впродовж 9 листопада – 16 грудня 2016 р. психологічні тренінги для старшокласників з цільових груп проекту «Інтеграція через діалог». 12 занять під керівництвом психолога Рашковської Ілони Владиславівни відбувалися за наступною програмою:

  1. «"Я" – образ та самооцінка».
  2. «Моя самооцінка і формула успіху».
  3. «Я вмію керувати собою».
  4. «Світ моїх емоцій».
  5. «Мій внутрішній світ».
  6. «"Я"-реальне, "Я"-ідеальне» (2 заняття).
  7. «Я дорослий».
  8. «Я й моя майбутня професія».
  9. «Конфлікти в моєму житті».
  10. «Друзі й однокласники в моєму житті».
  11. «Батьки як друзі та наставники».

Як відзначила сама тренер, учні 10-11 класів із задоволенням працювали над вирішенням своїх психологічних проблем, а також питань саморозвитку. Показовим стало їхнє зацікавлення у поглибленні власних знань з психології (що, в принципі, не належало до завдань курсу).

Особливо актуальними для підлітків виявилися теми, присвячені унікальності людей та поняттю особистості. Про зацікавлення тренінговою роботою свідчать також відгуки дітей. Для прикладу, Вікторія М. написала, що з особливим ентузіазмом почала працювати над підвищенням своєї самооцінки. Вона зазначила: «На тренінгу я навчилася більше розуміти себе, своїх батьків, друзів». Інший учасник, Олександр М. зауважив, що йому було дуже страшно навчатися в м. Києві, але, «завдячуючи тренінгу, [він] зміг адаптуватись [до життя] у столичному місті».

В цілому, діти виявилися позитивно налаштованими до занять. Тренінги відвідувалися ними з помітним задоволенням. Ще одним показником затребуваності такої роботи наших спеціалістів стала поява чималої кількості запитань у школярів щодо актуальних для них проблем. Зрештою, програма надала можливість дітям з числа сімей воїнів АТО і ВПО відчути себе в колі друзів, змінити власне ставлення до життя на більш позитивне, а також отримати дієві рецепти адаптації до нових умов. Головним же є те, що учасникам проекту вдалося вперше за тривалий час знайти однодумців, що чи не найбільше сприяє їхньому виходу з депресії і віднайденню нових життєвих орієнтирів.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.