Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

У Закарпатській області стартує Фотоакадемія для фіналістів «Портретної фотографії очима художника» (ПРОГРАМА)

Повернутися назад

Як відомо нашим постійним читачам, 5 жовтня 2017 р. офіційно підійшла до свого завершення онлайн-частина Професійних курсів під назвою «Портретна фотографія очима художника». Впродовж майже двох місяців викладачі Оксана та Дмитро Каліновські розповідали учасникам Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог» про закони професійної портретної фотографії та ділилися маловідомими секретами майстрів своєї справи. Позаду – насичена робота організаторів і слухачів, а також 14 лекцій, 5 тестувань і майже чотири десятки виконаних кожним фіналістом фоторобіт. Попереду ж – заключна частина навчання, яка відбуватиметься на теренах м. Ужгорода, м. Мукачево та м. Перечина Закарпатської області.

Так, спільно із колегами з БО «БФ Карітас св. Августина», Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» підготувала не просто майстер-клас, а справжню Фотоакадемію для 20 дітей, які очолили рейтинг онлайн-етапу навчання. Відбуватиметься захід впродовж 19-24 жовтня 2017 р. Мета організаторів – продемонструвати школярам і студентам із цільових категорій проекту, наскільки затребуваною у сучасному світі є професія фотографа. Перетворившись на час поїздки на професійних фотокореспондентів та журналістів, підлітки отримають змогу взятися за створення справжнього друкованого журналу у стилі всесвітньовідомого "National Geographic". Тематика ж їх очікує неординарна: висвітлення діяльності благодійних організацій на теренах Закарпаття.

Так вже склалося, що волонтерську роботу наше суспільство впродовж останніх декількох років сприймає виключно крізь призму буремних подій на Сході України. Самі учасники Фотоакадемії теж неодноразово зустрічалися з небайдужими до чужого горя земляками. Втім, надто часто залишається в тіні діяльність активістів «мирного фронту», які допомагають важкохворим, дітям-сиротам та потребуючим. Важливо допомогти усвідомити навколишнім важливість турботи, насамперед, про тих, хто переживає біду поруч. Водночас, діти та дорослі стануть учасниками професійних тренінгів міжнародного зразка з проектного менеджменту й особливостей громадської діяльності в Україні. Таким чином, організатори заходу прагнуть допомогти школярам і студентам відштовхнутися від нав'язуваної суспільством ролі виключно об'єктів допомоги. Ми хочемо продемонструвати, що волонтерська робота спроможна вилікувати і власні душевні рани, а досить часто – допомагає віднайти нове місце в житті. Адже, взаємовиручка і турбота про ближніх – це те, що і робить будь-яке суспільство справді громадянським

Поруч із цим, у юнаків і дівчат, які зараз проживають у м. Бахмуті, с. Опитному, м. Сєвєродонецьку, м. Лисичанськум. Марганці, м. Києві, м. Львові та багатьох інших населених пунктах, з'явиться чудова можливість вивчити, без перебільшення, найбільш колоритний куточок України завдяки професійним екскурсіям регіоном у виконанні історика Віктора Качали.

Фінал Фотоакадемії запланований на 11:30 год. 24 жовтня 2017 р., коли учасники команд представлять своє бачення макету майбутнього журналу. За підсумками роботи, буде виданий паперовий та електронний примірник публікації, з яким зможе ознайомитися кожен охочий. І – хто зна! – можливо, саме цій поїздці і судилося стати відправною точкою для професійної фотокар'єри когось із наших слухачів? =)

Програма Фотоакадемії (19-24 жовтня 2017 р.)

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.