Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники Бердичівського Локального Центру побували на відкритому занятті Комп'ютерної Академії ШАГ (ФОТО)

Повернутися назад

В рамках розвитку співпраці з державними та приватними установами, а також залучення молодого покоління до сфери інформаційних технологій, 22 жовтня 2016 р. волонтери та вихованці Бердичівського Локального Центру громадянської освіти відвідали у м. Житомирі безкоштовний майстер-клас з кібербезпеки «Антихакер».

Викладач Комп'ютерної Академії ШАГ Андрій Єфименко розповів присутнім, значну частину з яких складали підлітки з цільових груп проекту «Інтеграція через діалог», про основні технології захисту даних. Школярі та дорослі отримали корисні поради з протидії хакерам та ознайомились з інструментами найпоширеніших атак.

Як зауважує організатор зустрічі, Локальний координатор Оксана Антонівна Трибун, такі заняття мають на меті зростання комп'ютерної грамотності серед українців, а для тих школярів, які цікавляться інформаційними технологіями, можуть стати справжнім поштовхом на шляху до вибору майбутньої професії.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.