Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти привітали бійців 72 ОМБр з ювілеєм (ФОТО)

Повернутися назад

16 січня 2017 р. славетна 72 ОМБр, яка є однією з найпотужніших бригад ЗСУ, святкувала своє 75-річчя. Наші колеги з Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти вирішили долучитися до привітань.

Так, на базі БЗШ № 15 відбувся святковий концерт для воїнів, безпосередню участь в якому взяла Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна, а також діти з цільових груп проекту «Інтеграція через діалог», які входять у колективи «Колорит» і «Дзвіночок». Школярі не лише порадували гостей своїми танцями «Україна», «Андроїди», «Зайчики», «Кольори», «Фіксики» і «Монстер Хай», але й виступили з піснями. Серед тих композицій, які особливо глибоко запали в серце присутнім, були: «Моя Україна» (Владислав Валецький), «Офіцери» (Юлія Талимончик) і «Намалюю» (Ольга Науменко). Завершилась зустріч хвилиною мовчання в пам'ять про полеглих українських бійців і надзвичайно зворушливою піснею Владислава Клименка «Тато в АТО», яка не залишила байдужим абсолютно нікого з присутніх.

На прощання, учні подарували військовослужбовцям власні вироби, які мають почастіше нагадувати нашим захисникам про те, що ми їх дійсно любимо та не забуваємо.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.