Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники Київського Локального Центру № 4 долучилися до відзначення 100-річчя бою під Крутами (ФОТО)

Повернутися назад

25 січня 2018 р., в пам'ять про 100-річчя бою під Крутами, Київський Локальний Центр громадянської освіти № 4 провів виховний захід «Люди добрі, пам'ятайте. Бій під Крутами» у спеціалізованій школі I-III ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови.

Модератором зустрічі була наша колега Марченко Марія Анатоліївна, вчитель історії та правознавства згаданого навчального закладу.

Серед учасників та гостей акції опинилися як представники цільових груп Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», так і підлітки з місцевої громади. Окремо варто відзначити безпосередніх виконавців ролей: старшокласників Костянтина Клокова, Дарину Матвєєву, Наталію Нагородну, Олександру Бугай, Катерину Жарко, Дарину Борщ, Владиславу Товбер, Дарину Солонину, Маліка Мусліха, Андрія Бондаренка, Станіслава Рогуля, Анастасію Півень, Ольгу Чайку, Віолету Стужну, Вікторію Шовкошитню, Руслану Гавриленко, Олега Березніцького, а також вчителя музики Малишева Геннадія Віталійовича.

У ході літературно-музичної композиції, з допомогою документів і хронік, всі запрошені отримали можливість розглянути історичні передумови, хід бою під Крутами та його наслідки, як одну з тих сторінок історії України, що привертають увагу суспільства, і де завжди переплітається правда з вигадкою, міфами чи спробами політичних маніпуляцій.

За словами Локального координатора Шумякової Надії Василівни, основна мета таких акцій – поглиблення знань молодого покоління про історичні події під Крутами та їхнє значення з позицій сьогодення. І від того, наскільки результативною буде діяльність українців у цій сфері, залежить сама наша спроможність не повторювати помилок минулого.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.