Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники літнього табору завершили черговий робочий тиждень у м. Бердичеві (ФОТО)

Повернутися назад

Ось вже понад місяць Бердичівський Локальний Центр громадянської освіти проводить літній англомовний табір для дітей, які постраждали від війни. Впродовж 4-8 липня 2016 р. тривав так званий п'ятий заїзд, тема якого звучить як «Кіноакадемія. Мистецтво кіно».

Втім, розпочався тиждень зі святкування Дня Незалежності США. Діти підготували відеозвернення до наших американських друзів, у якому з'явилося чимало особистих побажань.

Вже після цього діти приступили до роботи над створенням фільму. Ролі було розподілено згідно із баченням знімальної групи, а самі учасники табору почали старанно вчити свої сценарії. Короткометражка отримала інтригуючу назву – «Пригоди Аліси в Бердичеві».

Після узгодження сценарію, підлітки приступили до створення образів для героїв кінострічки. Боді-арт, яскраві перуки та аксесуари мали стати невід'ємним атрибутом персонажів, а тому, юні актори і гримери підійшли дуже відповідально до такого завдання. Ба, більше! Заради більшої деталізації, знімальна група спеціально влаштувала перегляд другої частини «Аліси в Задзеркаллі».

Згідно із сюжетом, герої потрапляють до м. Бердичева через портал із Задзеркалля. Тільки поєднавши зусилля, вони зуміють повернути свій голос та повернутися додому. Проте, щоб зробити це, необхідно віднайти таємну скриню, замкнену могутніми чарами. Цікаво, що глядачі побачать у майбутньому фільмі також танець персонажів, який діти вчили особливо наполегливо.

6 липня учасники табору повністю присвятили зйомкам. Зокрема, навіть на занятті з англійської мови було підготовано телепрограму з новинами про музику, події у світі, кіно та спорт.

Наступного дня підлітки розповідали викладачам іноземної мови про свої улюблені фільми. Також розпочалась робота над створенням власного каналу, для якого було записано новини і прогноз погоди. Цікаво, що школярі настільки вжилися в ролі, що не було помітно навіть тіні сором'язливості перед камерою. Всі охочі спробували себе також на посаді оператора, маючи змогу випробувати роботу професійної відеокамери. Вже під вечір діти продовжили роботу над фільмом, зайнявшись його озвучкою.

У п'ятницю, 8 липня, робота над короткометражкою підійшла до завершення. Як обіцяють волонтери Савін Віталій та Складанюк Ксенія, нас чекає щось по-справжньому незвичайне. Зрештою, під кінець насиченого тижня, учасники табору організували конкурс «Бердичів має талант», на якому учні грали на скрипці, танцювали, показували актобатичні трюки та навіть прийоми з карате. Звісно, не обійшлося без суддів, оцінок та призів для переможців. Вечір же пройшов за партією в "UNO", під час якої члени команди обмінювалися враженнями і планами на наступний тиждень.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.