Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники Локальних Центрів м. Біла Церква і м. Бахмута провели чергову Skype-конференцію (ФОТО)

Повернутися назад

14 квітня 2017 р. учасники Білоцерківського та Бахмутського Локальних Центрів громадянської освіти провели спільну Skype-конференцію. Метою віртуальної зустрічі стало налагодження комунікації між старшокласниками Київщини і Донеччини.

Локальні координатори Богінська Лариса Петрівна та Сутковий Володимир Лукич, як і їхні вихованці з числа дітей переселенців і воїнів АТО, привітали одне одного зі світлим святом Великодня. Водночас, школярі БЗШ № 15 запросили своїх однолітків відвідати м. Білу Церкву у травні 2017 р.

Як стверджують організатори, подібна комунікація стає все актуальнішою у наш час, адже тільки шляхом знайомства й обміну думками підлітки і дорослі з різних регіонів України зможуть переконатися, наскільки багато спільного між ними. Це і є найефективнішим способом доведення на практиці, що наш народ – справді єдиний у своїх світоглядних позиціях і прагненні до кращого майбутнього.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.