Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники нашого проекту долучилися до вікторини «Про пам’ятники і пам'ять», присвяченої історії м. Біла Церква (ФОТО)

Повернутися назад

20 березня 2017 р. Локальний Центр громадянської освіти у м. Біла Церква запросив учнів 5 класів місцевих навчальних закладів з числа дітей воїнів АТО та переселенців до бібліотеки БЗШ № 15 на краєзнавчий огляд «Про пам’ятники і пам'ять».

Працівники читальні розповіли про історію міста, яке для багатьох юних учасників вже встигло стати другою домівкою. Відомо, що м. Біла Церква має значну кількість пам'ятників і пам'яток, які відображають його історію.

Школярі активно долучилися до заходу, виявивши хороші знання про віхи історії древнього міста. Зокрема, діти відповіли на запитання вікторини «Олександрія: історія і сучасність» і переглянули відео «Прогулянка парком». Вони також поділилися своїми враженнями про дендропарк, розповідаючи легенди та повір'я.

Локальний координатор Богінська Лариса Петрівна переконана, що періодичність таких занять є запорукою швидкої інтеграції юних переселенців на новому місці. Адже розуміння всіх принад Київщини і спільне відвідування цікавих куточків м. Біла Церква з новими знайомими чи не найкраще впливає і на психологічний стан дітей, і на їхній кругозір та проведення дозвілля.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.