Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники нашого проекту відвідали «Марганецьку студію телебачення» (ФОТО)

Повернутися назад

В рамках реалізації заходу «Курси фотомистецтва "Світ фото"» Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області, учасники навчання, спільно з викладачем Нежувакою Оленою Анатоліївною, відвідали телерадіокомпанію «Марганецька студія телебачення».

«МСТ» – провідна студія невеличкого шахтарського міста, яка є носієм новин міського життя, ареною для поширення творчості юнацтва, місцем зустрічі з цікавими містянами.

Діти долучилися до таємниць створення фоторепортажів, спробували власні сили в якості ведучих ефіру, зазирнули у «закулісся» знімального майданчика.

Як стверджує Локальний координатор Морозова Мар'яна Олександрівна, діти були в захваті від можливості познайомитися із «внутрішньою кухнею» телевізійних проектів. І не виключено, що для багатьох з них це стане стимулом пов'язати своє життя саме із даною сферою у майбутньому.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.