Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники проекту «Інтеграція через діалог» у м. Марганці взялися за створення власної газети

Повернутися назад

Учасники Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області та вихованці Міського Центру науково-технічної творчості розпочали створення власної повноколірної газети-презентації «Діалог». Підґрунтям для такої ідеї стали враження дітей від участі в різноманітних заходах Програми «Інтеграція через діалог». Школярі у формі розповіді та інтерв'ю поділилися своїм досвідом знайомства одне з одним, особливостями спілкування, а також результатами творчих майстерень, курсів і занять, в яких вони брали участь протягом 2016 р.  

Оформити газету підліткам допомагали спеціалісти осередку: Велика О. В., Нежувака О. А., Козаченко С. Л., Лазданова І. Ю. та інші.

Як стверджує Локальний координатор Морозова Мар'яна Олександрівна, примірники газети розійдуться по навчальних закладах міста, потраплять у Центр соціальних служб молоді, Відділ молоді й до юнацьких громадських організацій.

Згідно з планами авторів, газета «Діалог» буде представлена на Обласному конкурсі комп’ютерного макетування і верстання в лютому 2017 р. Ознайомитись же з результатами роботи наших юних журналістів можна тут.

 

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.