Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасники проекту з м. Біла Церква долучилися до святкування Всесвітнього дня здоров'я (ФОТО)

Повернутися назад

7 квітня 2017 р. наші колеги з Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква Київської області вирішили по-особливому відзначити Всесвітній день здоров'я. Це свято стало традиційним на наших теренах у минулому столітті. Його автори мали на меті підкреслити таким чином важливість здоров'я у житті кожної людини.

Саме тому у згаданий день до учнів 5-х класів БНВО «ЗОШ № 15 ДЮСОК», значна частина яких належить до цільових груп проекту «Інтеграція через діалог», завітали співробітники білоцерківського осередку. Діти та дорослі стали учасниками дискусійної платформи під назвою «Здоров'я це ранок зі свіжим повітрям».

Гості розповіли школярам, яку велику роль у зміцненні дитячого організму відіграє фізична культура і спорт, для чого потрібна ранкова гімнастика, як дотримуватися режиму дня і правильно харчуватися. Самі ж підлітки активно брали участь в іграх «Приготуй корисну смачну страву» та «Тренуємо емоції». Адже гарний настрій завжди був незмінною складовою хорошого самопочуття.

За словами Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, корисним для юних учасників проекту став також коментований перегляд літератури «До здоров'я – кроком руш!». Сам же захід, судячи з відгуків дітвори, пройшов для неї по-справжньому цікаво та змістовно.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.