Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасниці проекту «Інтеграція через діалог» стали переможцями міського конкурсу дослідницьких робіт у м. Марганці (ФОТО)

Повернутися назад

24 січня 2017 р. Марганецьким Локальним Центром громадянської освіти, спільно з місцевим Центром науково-технічної творчості, було проведено міський конкурс учнівських робіт «Мирний космос».

У ході заходу журі відзначило високий рівень підготовки юних дослідників з числа учасників Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Серед таких підлітків варто виділити Катерину Беляєву (ученицю 8 класу Марганецької гімназії, вихованку гуртка космічного макетування та моделювання) і наймолодшу учасницю, Вікторію Крюковську (ученицю 5 класу ЗОШ № 12).

Конкурсні дослідження школярів являли собою індивідуальні, творчі роботи, в яких відображалися результати міркувань авторів з обраної теми, було обґрунтовано цiннiсть та доцiльнiсть запропонованого експерименту. Кожен учасник конкурсу відповідав на теоретичні запитання зі своєї роботи, представленої на конкурс.

Катерина з роботою «Щоденний раціон для космонавтів-вегетаріанців» посіла І місце за напрямком «Космічна біологія і медицина»Вікторія ж виборола І місце з темою «Глобальна проблема вичерпання ресурсів життєдіяльності на прикладі вичерпання прісної води» за напрямком «Глобальні проблеми людства».

Від імені нашої команди, вітаємо дівчат з науковими здобутками і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.