Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Учасниці Програми «Інтеграція через діалог» стали призерами XV Всеукраїнської конференції «Зоряний шлях» (ФОТО)

Повернутися назад

Юні дослідники з Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області представили власні роботи на XV Всеукраїнській конференції-захисті дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» у м. Дніпрі. Відбувся захід на території Національного Центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова.

Мета конференції різнобічна. Це і розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору, і залучення молоді до рішення наукових і технічних завдань, і обмін знаннями й інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ та екології Всесвіту, технічної творчості й ракетно-космічного моделювання, і, зрештою, поширення досвіду роботи з дітьми, котрі захоплюються космонавтикою.

Основні завдання заходу були такими:

  • виявлення обдарованих дітей і створення умов для реалізації їхніх здібностей;
  • формування творчої й наукової еліти для аерокосмічної галузі;
  • підвищення інтересу до поглибленого вивчання базових, спеціальних і професійних дисциплін, із залученням широкого кола учнівської молоді до дослідницької роботи;
  • пропаганда досягнень науки, техніки й новітніх технологій.

Активна учасниця проекту «Інтеграція через діалог» Катерина Беляєва виборола ІІ місце зі своєю роботою в секції «Космічна біологія та медицина». Одна з наймолодших конкурсанток – п'ятикласниця Вікторія Крюковська – натомість отримала грамоту активного учасника заходу. 

Від щирого серця вітаємо наших колег із цим успіхом, а дівчатам бажаємо не зупинятися на досягнутому і стати справжніми світилами вітчизняної науки!

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.