Локальний Центр громадянської освіти у м. Києві № 2 запустить у грудні 2016 р. роботу Центру розвитку емоційної саморегуляції для дітей, які постраждали від війни на Сході України та анексії Криму.
Протягом місяця відбудеться п'ять 2-годинних групових занять для 10-15 учасників. До складу групи увійдуть учні різних шкіл та класів з цільової аудиторії Програми «Інтеграція через діалог».
На переконання практичного психолога, керівника ГО «Інститут Інтегральної психології» Шапошнікової Анни Сергіївни, яка й проводитиме заняття, останні дозволять:
- Розширити уявлення дітей про власний ресурсний потенціал.
- Сформувати навички довільності поведінки та емоцій.
- Знайти продуктивні шляхи адаптації до нових умов життя (вирішення труднощів із стосунками в сім’ї, соціальним статусом та статусом у групі, внутрішніми конфліктами).
Як сподіваються самі організатори, учасники тренінгу не тільки опанують навички саморегуляції та продуктивного спілкування, а й стануть носіями позитивних моделей поведінки у своєму шкільному та позашкільному середовищі. Зрештою, не залишилась поза увагою спеціалістів також необхідність інтеграції підлітків з числа ВПО у середовище киян-однолітків. А це стане по-справжньому можливим, зокрема, завдяки кращому розумінню учасниками проекту спільних вікових проблем.
Тому, для всіх охочих взяти участь у роботі Центру розвитку емоційної саморегуляції, пропонуємо скористатися контактними даними Локального координатора Колесник Лариси Володимирівни, поданими на нашому сайті. Саме від неї всі зацікавлені і зможуть дізнатися деталі про графік і місце проведення тренінгів.
Коментарі