Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

В межах Програми, у м. Києві пройшов відкритий урок на тему «Уяви, що ти – переселенець» (ФОТО)

Повернутися назад

19 березня 2018 р., в межах проектів «Інтеграція через діалог» та «Я маю право!», старшокласники закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва взяли участь у дискусії «Уяви, що ти – переселенець». Модератором заходу стала вчитель історії та правознавства Чорна Світлана Петрівна.

Спонукаючи учнів до обговорення соціального і юридичного становища людей, котрі покинули рідні домівки через війну на Сході України та анексію Криму, педагог запропонувала відповісти на запитання: «Що відчувають люди, вимушені починати життя з нової сторінки?». Вона звернула увагу підлітків, що у нашій країні біженці – відносно нещодавнє явище, а їхня адаптація на новому місці проживання потребує як сприйняття та розуміння з боку влади й місцевого населення, так і зустрічного бажання самих переселенців

Отримавши картки з описом різних ситуацій, у яких опинилися ці люди, школярі розділилися на групи для осмислення становища їхніх персонажів. Після цього учні переповіли присутнім отриману історію від першої особи. Під час обговорення розглядалися не тільки варіанти допомоги з боку пересічних людей, але й законодавчі документи нашої держави щодо цієї категорії населення. Наводилися особисті приклади співчуття, допомоги та підтримки, зокрема, в закладах освіти Деснянського району м. Києва

Тема, яка була запропонована старшокласникам для обговорення, не залишила байдужим жодного з учасників дискусії. Долучилися до неї також координатор столичного Локального Центру громадянської освіти № 4, методист Районного Науково-методичного центру Управління освіти Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Шумякова Надія Василівна, директор школи Сівак Світлана Миколаївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Андрієвська Ірина Жигмондівна.

Зрештою, саме такі заняття і дозволяють молоді й дорослим по-новому поглянути на, здавалося б, звичні ситуації, об'єктивно оцінити труднощі, з якими зіштовхуються переселенці, а як наслідок – повернути довіру між вихідцями з різних регіонів України, щоб по-справжньому їх об'єднати.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.