Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Відеолекторій «Герої моїх книг» запрацює для юних бахмутчан

Повернутися назад

У вересні 2016 р. учні 6-х та 7-х класів загальноосвітніх шкіл м. Бахмута отримають змогу відвідувати відеолекторії з української мови та літератури «Герої моїх книг». На цих заняттях, які проводитимуть вчителі Жукова-Якубчак Альона Валеріївна і Громова Юлія Олександрівна відповідно, діти як повторюватимуть шкільний матеріал, так і дізнаватимуться маловідомі факти з творчості Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та Андрія Чайковського

Потреба в такому ознайомленні учнів зумовлена необхідністю компенсувати прогалини в їхніх знаннях, що виникли в результаті об’єктивних обставин. Серед таких, наприклад, відчутний брак фахової літератури, вимушений переїзд в інше місце проживання тощо. Не на останньому місці стоїть також бажання педагогів зацікавити юнаків і дівчат творами українських класиків та виховати у них повагу до рідної літератури.

Ті батьки, які хотіли б скористатися подібним шансом для своїх дітей, можуть звернутися напряму до координатора Бахмутського Локального Центру громадянської освіти Суткового Володимира Лукича за додатковою інформацією.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.