Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Виставка «Те, про що важко сказати» продовжує мандрувати Україною (ФОТО)

Повернутися назад

Всеукраїнське турне виставки «Те, про що важко сказати» набирає обертів. Так, впродовж 4-12 листопада 2016 р. світлини експонувалися Локальним Центром громадянської освіти у м. Біла Церква в актовій залі БЗШ № 15.

Урочисте відкриття виставки для дітей її організатор Богінська Лариса Петрівна провела в понеділок, 7 листопада. Після третього уроку в залі зібралися старости класів, яким були представлені знімки. Саме на них покладалася місія по донесенню інформації про задум авторів до учнів та вчителів школи.

Презентація світлин для заступників директорів шкіл міста відбулася на наступний день, у вівторок, 8 листопада. Вони і мали ознайомити громадськість на місцях із побаченим. Вхід до експозиційного залу був вільним, чим і скористалися всі охочі. Під час фінальної частини дорослі та діти ділились враженнями, висловлювали власні міркування.

Окрім цього, 11 листопада школярі отримали змогу поспілкуватись одразу з двома безпосередніми учасниками арт-проекту – Юлією Демченко та запрошеним гостем зі столиці, учнем СШ № 313 Олександром Касьяненком. Підлітки розповіли чимало цікавих фактів про «внутрішню кухню» роботи над фотографіями у серпні 2016 р., а головне – про ті явища, які породили саму їхню ідею.

Діти та вчителі були вражені побаченим. Деякі школярі дуже болісно сприйняли зображення, хтось згадав про свої життєві історії, поділившись ними з однолітками. Інші мали привід для роздумів. Проте, байдужим не залишився ніхто.

Зрештою, вже сьогодні виставка мандрує далі. Наступний її пункт призначення – м. Нова Каховка, де знімки демонструватимуться впродовж 16-23 листопада 2016 р. У якій формі це відбуватиметься, можна дізнатися, скориставшись контактними даними Локального координатора Михайленко Оксани Леонідівни. Якою буде форма виставки і які сюрпризи принесе організаторам та небайдужій громадськості, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.