Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Юні бахмутчани взяли участь у відеолекторіях «Герої моїх книг» (ФОТО)

Повернутися назад

Протягом першого місяця осені 2016 р. Бахмутський  Локальний Центр громадянської освіти проводив відеолекторії з української мови та літератури під загальною назвою «Герої моїх книг» для учнів 6-х і 7-х класів, які переселились з тимчасово окупованих територій.

Завданням викладачів Жукової-Якубчак Альони Валеріївни та Громової Юлії Олександрівни стало ознайомлення підлітків з текстами художніх творів українських письменників і поетів: Тараса Шевченка і Лесі Українки (для школярів 6-х класів), а також Івана Франка та Андрія Чайковського (для 7-х класів), відповідно до діючої навчальної програми.

Основною ж метою, при цьому, стала компенсація прогалин у знаннях, які виникли в результаті об'єктивних (відсутності необхідної кількості книг, вимушеного переїзду на інше місце проживання тощо) та суб’єктивних причин, з подальшим підвищенням рівня знань.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.