Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Юні білоцерківчани побували на прем'єрі документального фільму про воїнів АТО «Як ми стали добровольцями» (ФОТО)

Повернутися назад

22 лютого 2017 р., в рамках роботи Локального Центру громадянської освіти у м. Біла Церква Київської області, на території БЗШ № 15 відбувалася презентація документального фільму «Як ми стали добровольцями».

З огляду на це, гостями навчального закладу стали учні і педагоги місцевих шкіл № 1, № 7, № 11 та № 22. Вони – перші білоцерківчани, які на власні очі побачили справжню палітру історій про вояків АТО, котру зняли кінематографісти творчого об'єднання "BABYLON’13".

«Ненависті немає, помсти теж немає, є правда. Ви зараз стоїте на цій землі, у вас ростуть діти, і у мене ростуть діти – це правда. А хтось приходить і хоче це захопити», – так пояснює доброволець на позивний «Ден», чому він поїхав на фронт. «Як ми стали добровольцями» є такою мозаїкою різних пояснень, за кожним із яких – людська доля.

У своїх монологах герої говорять про Майдан, Донбас, поранення, а також близьких людей, яких хочуть захистити. Серед добровольців, з якими знайомиться глядач, – піаніст, програміст, навіть актор лялькового театру. Можна зустріти кадри, на яких місцеві жителі привозять воякам молоко, сир та хліб велосипедами, оскільки в них «теж є діти». Присутня у фільмі також документальна зйомка затриманих чоловіків, які на камеру озвучують, у яких конкретно частинах армії РФ вони служать.

На презентації фільму, за запрошенням Локального координатора Богінської Лариси Петрівни, були присутні співавтор, режисер Олександра Чупріна та головний герой Володимир Бабенко (позивний «Фагот»). Останній звернувся до присутніх перед переглядом кінострічки, розповівши про передісторію її створення. Вже після прем'єри підлітки отримали змогу поспілкуватися з гостями та обговорити побачене, поділившись з ними своїми емоціями і враженнями. Як засвідчують організатори, у кожного вони проявлялися по-різному. Втім, впевнено можна сказати одне: нікого з відвідувачів фільм точно байдужим не залишив.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.