Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Юні марганчани стали учасниками справжньої новорічної казки (ФОТО)

Повернутися назад

Початок 2017 р. представники Локального Центру громадянської освіти у м. Марганці Дніпропетровської області вирішили відсвяткувати по-особливому. Разом із дітьми з числа цільових груп Програми «Інтеграція через діалог», вони долучилися до новорічних заходів.

Так, юні жителі м. Марганця відвідали тематичні вистави та конкурсні програми в клубі «Дніпро». Малеча отримала змогу поспілкуватися з учасниками новорічних театралізованих вистав – справжніми казковими героями. Учні зробили чимало фото на згадку, отримали солодощі та інші сувеніри, а головне – зарядились позитивними емоціями на весь поточний рік, по-справжньому повіривши у казку.

За словами Локального координатора Морозової Мар'яни Олександрівни, відвідування цих благодійних заходів стало можливим завдяки підтримці Відділу культури виконкому Марганецької міської ради, за що висловлюємо величезну вдячність її представникам.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.