Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Юні учасники проекту з м. Біла Церква долучилися до відзначення Дня пам'яті і примирення (ФОТО)

Повернутися назад

5 травня 2017 р. представники Білоцерківського Локального Центру громадянської освіти організували на території БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» літературно-музичну композицію «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», приурочену до 72-ї річниці завершення німецько-радянської війни.

Напередодні Дня пам'яті та примирення, лідери учнівського самоврядування запросили в гості ветеранів мікрорайону Залізничне Селище. Важливо відзначити, що у концерті взяли безпосередню участь також діти, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. Тому питання трагедії війни стало для них особливо дражливою темою.

«Україно! За Твій мир і спокій полягли мільйони. Війні не бути. Нехай панує мир! І ми про це подбаємо», – такими стали підсумкові слова учнів, котрі виступали на сцені. Окремо вони висловили слова вдячності всім тим, хто боровся за щасливе майбутнє для власного народу і Батьківщини.

У свою чергу, від імені Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», хочемо подякувати нашим колегам з м. Біла Церква за приділення уваги патріотичному вихованню молоді і нагадуванню школярам про те, наскільки високу ціну сплатив український народ за жадобу до влади й територій серед очільників тогочасних тоталітарних держав. Тому й залишається таким актуальним гасло цих травневих днів: «Ніколи знову!». І сподіваємося, що людство зробить висновки з трагедій свого нещодавнього минулого.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.