Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Завершився черговий цикл занять харківської «Творчої майстерні» (ФОТО)

Повернутися назад

Харківський Локальний Центр громадянської освіти № 1 проводив у жовтні 2016 р. заняття з арт-терапії для дітей з багатодітних сімей ВПО та місцевої громади. В рамках роботи гуртка «Творча майстерня», школярі відвідали 8 уроків по 1,5 год кожен. Викладач Тесленко Наталя Володимирівна навчала 10 дітей 9-12 років, які відчувають певні труднощі з адаптацією в колективі.

Протягом місяця діти мали змогу не тільки отримати нові знання, вміння і навички, але й познайомитися з новими друзями, навчившись працювати в колективі однолітків.

Заняття мали терапевтичний і психологічний ефект, дозволяючи краще адаптуватися та інтегруватися у нове середовище, а також розвиваючи естетичний смак і любов до творчості.

Створені учнями вироби стали чудовими подарунками для них самих та їхніх батьків, стимулюючи подальший розвиток творчої фантазії. Варто додати, що робота здійснювалась різнопланова, а тому, діти оволоділи навичками у таких техніках як канзашіоріґамі, паперові аплікації, створення гіпсових скульптурок і тату-чокерів.

Як стверджує Локальний координатор Красін Сергій Анатолійович, після роботи у межах гуртка, у підлітків нормалізувалася поведінка, вони почали чути й розуміти інших, охочіше працювати в колективі, у них покращилися адаптаційні можливості, знизився рівень конфліктності, з'явилася зацікавленість, мотивація і пізнавальний інтерес до творчих занять. Більше того, школярі навчилися вільно висловлювати свої почуття й емоції у виробах, а батьки відзначили покращення ставлення дітей до навчання та однолітків і їхню більшу впевненість у собі.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.