Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Завершився четвертий тиждень літнього табору від Бердичівського Локального Центру (ФОТО)

Повернутися назад

Впродовж 27 червня – 1 липня 2016 р. Бердичівський Локальний Центр громадянської освіти на чолі з Трибун Оксаною проводив четвертий заїзд літнього табору для дітей, які стали жертвами війни на Сході України. Цей тиждень пройшов в рамках конкурсу краси «Міс табору "Shakers" 2016». Зокрема, учасниці демонстрували журі з числа хлопців власні таланти й хобі. Вони малювали, грали на гітарі, танцювали та показували акробатичні трюки. Одна з дівчат навіть пригостила присутніх печивом власного виробництва.

Паралельно відбувалися квести, де команди «КОТ» і «Капірбара» боролися за перемогу. Діти за короткий відрізок часу впорались із великою кількістю завдань. Активну допомогу у їхньому вирішенні надавали звичайні перехожі, які ставали учасниками змагань. Беззаперечним лідером, за результатами всіх випробувань, став колектив «КОТ».

Цікаво проходили також уроки англійської мови, на яких діти розповідали про власні хобі, використовуючи здобуті раніше знання. Про ефективність попередніх занять свідчить вже той факт, наскільки легко дітям вдалося порозумітися на іноземній мові.

В п'ятницю, 1 липня, конкурс «Міс табору "Shakers" 2016» підійшов до фіналу. Після оголошення результатів, кожна конкурсантка отримала дипломи і подарунки, відповідно до своєї номінації: «Віце-міс»«Міс Модель», «Міс Талант», «Міс Чарівність», а також «Міс Грація». Керівник табору Савін Віталій та волонтер Складанюк Ксенія висловили впевненість в тому, що у дівчат попереду ще багато нових сцен і п'єдесталів наступних конкурсів краси.

Продовжили день поетичні виступи підлітків. На них школярі поділилися своїми улюбленими віршами, поемами і прозою, забезпечивши завершення сповненого подій тижня на по-справжньому позитивній ноті.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.