Запропонувати новину

Ми розглянемо Ваші матеріали, і якщо вони відповідають тематиці сайту та є актуальними - оприлюднимо їх на ресурсі.

Завантажити файл

Перетягніть файл в поле для завантаження.
Доступна вага файлів - 100 Mb.

Дізнатися більше

Залиште свої дані, і ми повідомлятимемо Вас про цікаві оновлення на нашому сайті.

Дякуємо!!

Вибачте!!

Не вдалось з'ясувати Ваше місце перебування.

Вхід

Або авторизуйтесь через соціальну мережу:

Надіслати пароль

Завершився перший тиждень роботи Освітньо-консультативного центру «Освітній компас» у м. Сєвєродонецьку (ФОТО)

Повернутися назад

Добігає до кінця перший тиждень діяльності Освітньо-консультативного центру «Освітній компас», який почав діяти у м. Сєвєродонецьку Луганської області на базі СЗШ №12 та за безпосередньої підтримки місцевого Локального Центру громадянської освіти.

Учні з тимчасово непідконтрольних територій, що здобувають загальну середню освіту екстерном, приїхали у школи міста для виконання підсумкових контрольних робіт з навчальних предметів. Перші враження, перші знайомства, вагомий обсяг завдань, обмаль вільного від навчання часу… Це загальна характеристика, яку озвучують члени «Освітнього компасу», розповідаючи про попередні дні.

З першого дня перебування на базі «Освітнього компасу» діти відчули тепле ставлення до кожного, зацікавленість у процесі, бажання надати допомогу і в освітньому, і у побутовому аспекті. Завдяки Програмі освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», старшокласники, які цього потребували, отримали можливість вирішити питання з проживанням. Усі учасники Центру забезпечені високоякісним харчуванням в одному з кращих у місті кафе.

Попри високу щільність занять та консультацій, знайшлося місце і для конструктивної зустрічі з молодими істориками-науковцями та архівістами, які приїхали на свій семінар у м. Сєвєродонецьк, але залюбки погодилися поспілкуватись з учнями. Дражливі питання сьогодення, сучасні виклики, сенс і значення певних подій зробили зустріч по-справжньому плідною та цікавою. Також учні ознайомилися з виставкою «Те, про що важко сказати», висловивши свої емоції і враження.

«Дозвольте подякувати за надану допомогу. Спасибі, що ви розумієте і підтримуєте нас і величезна подяка за ваші людські якості. Адже у сучасному світі важко залишатись людиною, особливо зараз». Це слова, які учні адресують організаторам Освітнього центру, колективу, який забезпечує діяльність  проекту «Інтеграція через діалог».

Кількість учасників Освітньо-консультативного центру збільшується: долучаються учні, котрі будуть працювати в інших школах міста – ЗОШ № 5, № 6 і № 15. Отож, нас чекають нові знайомства, розповіді, обмін досвідом і планами, чергові надбання, враження, а головне – успіхи наших учасників.

Якщо Ви володієте інформацією, яка може бути корисною для нас - запропонуйте свою новину! Ми обов'язково переглянемо її та завантажимо на сайт, якщо вона підходить по тематиці.